Trakehner reünie 65 jaar 103 Verkbat

Het was een buitengewoon zonnige dag in het Gelderse Stroe waar ruim 400 Boreel Trakehners zich melden aan de kazernepoort.

Uit binnen- en buitenland waren zij in- of opgestegen en kwamen allen, desnoods te voet, om de door het reünie team georganiseerde 65e verjaardag van hun zo geliefde 103 Verkenningsbataljon bij te kunnen wonen. En het was opnieuw een groot gezellig samenzijn.

Van Koude Oorlog veteraan tot Mali en Afghanistan veteraan, van huzaar tot luitenant-generaal, van Regimentscommandant tot gepensioneerd Regimentsadjudant ‘oude stijl’, als voormalig dienstplichtige, KVV-er, Beroeps-Onbepaalde-Tijd tot Wapenoudste, van cavalerist tot infanterist, van de TD-er en de “admeur”, de ‘genezerik’ tot de ‘Fouf’, ja en zelfs ons Regimentsoog; ze hadden allemaal uitgekeken naar deze dag die 5 jaar geleden na de reünie ter gelegenheid van de 60e verjaardag destijds werd aangekondigd.

Johann Breukelman was projectofficier voor deze reunie, hij zei er het volgende over:


De beelden in de fotoalbums spreken voor zich; het gros gemaakt door Dennis ons RegimentsOog maar ook diverse foto’s van oud Trakehners die op sociale media stonden en ons zijn toegezonden of waar we attent op werden gemaakt.

Het geheel werd compleet gemaakt met de traditionele “blauwe defensie hap” met kroepoek en sambal.

Onze Regimentscommadant kolonel Hans van Dalen bedankte de organisatoren en schreef hierover:

Heb jij nog foto’s van deze reünie? Mail ze aan de webmaster!

Foto’s van de reünie 20 juni 2026 van RegimentsOog (klik hier voor album 1 en hier voor album 2)

Foto’s van de reünie 20 juni 2026 van o.a. Edwin Keur, Jan Lagerweij, Patrick Kopijn, Karst de Vries, Fred Kerkhof, Arthur van de Linden, Wim Ijsseldijk, Heine Peters en Martin de Ridder (klik hier voor het hele album) **

** indien u met het plaatsen van foto’s niet eens bent, stuur een mail naar de webmaster met uw verzoek. We trachten ieders rechten te respecteren.

Plaats een reactie

error: Hey Verkenners en Boreelfans, deze inhoud is tegen onbevoegd opslaan beveiligd!