108e Nijmeegse Vierdaagse

Morgen begint de 108ste editie van de Vierdaagse in Nijmegen en zoals het er naar uitziet wordt het prima wandelweer de komende week.

Meer dan 47.000 aanmeldingen, zeker meer dan 45.000 deelnemers die aan de start zullen verschijnen, met meer dan 70 verschillende nationaliteiten.
Daarvan zijn 6455 militairen geregistreerd – velen gelegerd op Kamp Heumensoord – waarvan 2498 uit Nederland en 3548 uit een van de detachementen en 406 ingedeeld bij de “Small Contingents” die waarvoor 36 vlaggen voor de nationaliteiten gehesen zijn in Heumensoord. De jongste loper van 11 jaar tot de oudste 90+ en onder hen natuurlijk ook dit jaar weer veel (oud) Regimentsgenoten, soms in groepsverband, meestal individueel of met een select groepje.

Voor zover bij ons bekend lopen er geen detachementen van ons Regiment mee dit jaar.

Doe jij ook mee als (oud) Boreel collega? Laat het ons weten, deel je foto’s en ervaringen en wij delen dat met plezier op de Regimentswebsite en sociale media via een berichtje aan de beheerders.

Namens de Regimentscommandogroep wensen we álle deelnemers, in bijzonder natuurlijk onze Regimentsgenoten, heel veel plezier en succes in de oudste stad van Nederland en hopen we dat iedereen vrijdag het blarenbal bereikt mét een medaille of een opvolgend cijfer, bloemen en applaus van de vele toeschouwers op de Via Gladiola.

En de statistieken spreken voor zich.

(C) Foto: Jurgen Flipsen

Plaats een reactie

error: Hey Verkenners en Boreelfans, deze inhoud is tegen onbevoegd opslaan beveiligd!