Op 30 oktober was het Grand Diner de Corps van ons Regiment bij Kumpulan bij Bronbeek in Arnhem.
103 officieren van ons Regiment zijn naar Arnhem gekomen om samen onze 213e verjaardag te vieren.
Onze scheidende Regimentsmajoor, majoor Wim, is door onze RC in het zonnetje gezet voor zijn 5,5 jaar(!) inzet voor ons Regiment.
Ook werd er stil gestaan bij degene die ons ontvallen zijn. Verder ging onze Regimentscommandant in op het grote kameraadschappelijke vermogen binnen ons Regiment en de toekomst van onze jongere collega’s die nog een bijzondere tijd tegemoet zullen gaan waarbij de dienstplicht weer tot de mogelijkheden zal behoren. Verder zijn er drie nieuwe jonge officieren ingedronken.
Commandant 104 JVE nam namens de andere Eskadronscommandanten het woord om stil te staan en vooruit te kijken naar de huidige ontwikkelingen waarbij de ervaring van oud collega’s essentieel is en deze welkom is bij de totstandkoming van nieuwe tactieken die sterke overeenkomsten hebben met het oude Oost-West optreden waarbij alleen en vooral ander materieel en personeel, opgegroeid in een heel andere periode, uitgedaagd wordt om de veiligheid van ons land en Europe te beschermen. Hij memoreerde onder andere de trots die we delen met voorgangers en de trots om te mogen dienen bij het Regiment.
Foto’s: Regimentsoog

















